GLAD MOOD

Ahojte chrumky, vítam vás na mojom blogu. Dlho som premýšľala o čom ako prvom napíšem. Rozhodla som sa v tomto článku spomenúť skejtovú súťaž, pretože ich neustále navštevujem s mojim priateľom. Cestou do MaxSpace som skúsila chalenge #benditliketezza, výsledok môžete nájsť na mojom IG. Skúsili ste to už? Je to riadna jóga,:)). Rada sa obliekam všestranne, nemám jeden štýl, som otvorená všetkým možnostiam. Hlavné je sa nebáť a ísť do toho aj keby si máte dať boho nohavice so skejtovým tričkom. Hah, tak ma to baví a vy? Čo radi nosíte?

Tento víkend bol viac než vydarený a k tomu mal môj priateľ narodeniny. Na súťaži sa mu darilo, síce neveril, že by dokázal vyhrať. Tak som s ním uzatvorila dohodu, keď vyhrá, tak ide na blond. A hádajte, ako to dopadlo? Nielen, že vyhral best trick, vyhral aj celú súťaž. No môžem byť na neho taká hrdá, myslím, že takéto narodeniny si zapamätá. 

Dúfam, že ste aj vy mali tak príjemne strávený víkend. V nedeľu sme už len oddychovali, sobota bola aj dosť vyčerpávajúca. Treba nabrať nové sily a ísť objavovať niečo nové. Teším sa na tento týždeň, má byť krásny. Už máte nejaké plány?

Vaša M.

One thought on “GLAD MOOD

  1. Ahoj Moni, vybehlo mi to tu na fb, tak citam. Gratulujem k uspechu.
    PS: peknej babe sa hodi vsetko (neviem, ako sa niekomu moze zdat, ze sa podobas s nasim Martinom) 🙂 🙂
    Jo a vasu macku mame doma v Bolesove aj na chladnicke aj na zrkadle 😉 Elisa miluje nalepky.

    Eva

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s