CANDY LEO

Nie je žiadným tajomstvom, že mám rada piatky. Určite si predstavíte piatočné nočné drinky a príjemné strávenie spoločných chvíľ s priateľmi. Áno aj také mám rada, kto by nie?! Hh. No teraz mám na mysli menší relax spojený s prechádzkou.

Dnes som navštívila Matějskou pouť v Prahe, bola som tu aj minulý rok a veru ani tento rok som si ju nemohla nechať ujsť. Kopec hudby, jedla a kolotočov, boli ste tu už?

Táto pouť je veru rozsiahla, pochádzam z dediny, takže tam tak veľa atrakcií nenájdete. Keď sa koná u nás doma na SR jarmok alebo hody, zväčša sú tam tri kolotoče a aj to je veľa, hh. Nechcem vás zavádzať, už som pár rokov nebola na týchto oslavách, možno tento rok o tom napíšem článok a uvidím, čo sa za tú dobu zmenilo.

No dnes som navštívila Holešovice a pravdupovediac som si tu pripadala ako “malé dievčatko v raji”, hh, chcela by som navštíviť Práter vo Viedni, to musí byť.         Zaujímalo by ma, či aj vy máte radi takéto atrakcie.

Lenže čo bolo bodkou dnešného dňa? Ak niekedy pôjdete okolo Výstaviště v Holešoviciach určite obídte Priemyslový palác dookola, až sa dostanete k fontáne a k pavilónom. Dá sa tam dostať na výhliadku alebo teda na “strechu”. Je to neuveriteľne fotogenické miesto a ten výhľad? Síce nie je tak úžasný ako zo Stalina, no aj tak stojí za to. 

Nakoniec sme stihli aj zlatú hodinku, ktorá je najvhodnejšia na krásne “aesthetické” fotky. Dnešok sme si znovu veľmi užili, aj keď sme nemali dosť času aspoň na jeden kolotoč, ale to znamená, že sa tam ešte vrátime. A kedy? Uvidíme možno sa tam stretneme.

Už teraz sa teším, čo vymyslím nabudúce. Dúfam, že ste aj vy mali príjemný slnečný piatok, prajem vám tak výborný aj celý víkend.

Vaša M.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s