WHERE TO COFFEE? TERASA U PRINCE

Poznáte to, drinky, káva, čaje,.. v skratke relax, ktorý si radi doprajeme v podniku. A ešte viac nás určite poteší, keď daný podnik má aj svoju úroveň. Už len vďaka svojmu výzoru alebo ponuke drinkov, či jedál si nás dokáže získať. Presne takýto sme nedávno objavili. Na to, že bývam v Prahe už cez rok a pol, tak ma stále dokáže prekvapovať a ešte som neprebádala všetky jej zákutia.

Terasa U Prince ponúka veľké množtsvo jedál aj nápojov. Ak neplánujete ísť sem na obed, večeru a podobne, nemusíte si zajednať rezerváciu. K posedeniu pri drinku stačí prísť kedykoľvek, miesto sa pre vás určite nájde. 

My sme skúsili niečo nové a vybrali sme si Zombie a Hurricane, veru ich názov opisoval aj skutočnú chuť. Hh:) 

Nachádza sa na Staromestskom námestí, kúsok od Orloja. Na terasu sa dá dostať jednoducho, prejdete cez vchod hotelu k výťahom, a vyveziete sa na samotný vrch. Všade sú šípky a tabule, ktoré vás usmerňujú, takže sa netreba báť. Určite to stojí za to, ani ja som nevedela kam sa dostaneme a voilà? Jeden z najkrajších hotelových výhľadov sveta priamo pod nosom. 

V skutočnosti existujú dva spôsoby ako sa sem dá dostať, prvým je výťah a druhým schody. Lenže mi ani nikto nenapadá, kto by sa štveral na samotný vrch po schodoch. My sme si túto druhú možnosť vybrali cestou dole. Sprevádzali nás krásne sochy, všade boli zrkadlá, dokonalé ornamenty, všetko tak očarujúce, že som bola spokojná s tým, keď sme sa prešli po tomto schodisku. 

Ak ste tu ešte neboli, dúfam, že som vás presvedčila k takejto návšteve. Alebo ak ste objavili niečo omnoho zaujímavejšie, môžete mi dať vedieť, za všetky odporúčania budem veľmi vďačná. 

Vaša M.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s