ENJOY THE LITTLE THINGS & CASSOVIA

Pozdravujem vás zo slnečných Košíc. Tak ako minulý, i tento rok sme nevynechali Cassoviu. Precestovaných 18hodín stálo predsa len za to a aký bol výsledok? Čítajte ďalej a dozviete sa.:)

Okuliare – Forever21
Náušnice- Forever21
Overal – Reserved
Body – Aliexpress
Šľapky – číňan:)

Pred tromi rokmi, na mojej prvej návšteve tejto súťaže, tiež nastal náš oficiálne prvý deň vzťahu. Veru to rýchlo letí, musíme si užívať každý moment a nehrnúť sa niekam a do niečoho bezhlavo. Nič netrvá večne, ani my sami. A preto by nám mali na tvári vykúzliť úsmev aj tie najmenšie maličkosti. Dnešná doba je uponáhľaná a myslím, že už nastal čas, aby sme si to uvedomili a hlavne spomalili! Lepšie teraz ako nikdy, ja sama ani neviem ako rýchlo ubúdajú dni, hodiny či sekundy, dochádza mi len toľko, že pre mňa 24hodín nestačí. Treba si premyslieť, čo k životu potrebujeme, komu dovolíme, aby nám do nášho života vstúpil, ale najmä by sme si mali vyberať veci, ktoré nás robia šťastnými a venovať sa len takým. Vo svete je mnoho negativity a my by sme k nej už nemali prispievať. 

Späť ku Košiciam! Pre Cassoviu je charakteristický dážď, avšak tento víkend tomu bolo inak. Natočila som po dlhej dobe vlog v ktorom nájdete aj vyhlásenie výsledkov, enjoy it! 

Už sa nám tiež stáva tradíciou návšteva krásnej kaviarne, POGO Urban Cafe. Dokonca na tom istom mieste sme si vychutnali aj rannú kávu. Žeby budúci rok tam znovu zavítame? Verím, že áno. 

Ku koncu celého dňa sme navštívili Hostinec na dobrú večeru a nakoniec Kino úsmev, kde sa konala afterparty. Víkend bol úžasný a ubehol veľmi rýchlo, akurát tá dlhá cesta z Košíc do Prahy bola nekonečná. A tak sme aj zvyšok nedele s najväčšou radosťou prespali, hihi:). 

Vaša M.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s