WHERE TO GO? GROTTA

Pokiaľ túžite po exotike v Prahe, rozhodne musíte prísť do Grotty. Pre mňa je už síce starým objaveným miestom, avšak myslím si, že niektorí z vás o nej ešte nepočuli a preto by som vám ju rada predstavila.

Šaty – H&M
Šľapky – Číňan:)
Náušnice SHEIN
Okuliare – Reserved

Najhlavnejšie je práve to, že ju veľa ľudí nepozná, je veľmi nenápadná a zároveň tak nápadná.:) Úžasné fotogenické prostredie, ktoré by som znovu zaradila aj do kategórie instaspotov

Ako som už písala v popise môjho nového príspevku na instagrame, mám pocit, že nie sme šťastní. Možno len málokto z nás sa taký nájde, všetci máme svoje trápenia. Aj ja mám svoje problémy, všetkých sprevádza niečo, čo im v ich osude šťastia nepraje. Práve k odreagovaniu od takýchto zlých myšlienok sme si vybrali prechádzku po Grote. 

Ja som si stanovila cieľ, ktorý dodržujem doteraz a to, aby som nezdieľala negatívne myšlienky, vo svete ich je veľa, všade ich výdame. V telke, na ulici, na internete, tak načo by som mala k nim prispievať aj ja? Len by som si ju dávala viac na oči, takýmto veciam by sme sa mali vyhnúť, inak si túto negativitu budeme len viac prenášať do našich vlastných životov. 

Doprajte si aj vy momenty pre seba, v ktorých sa budete cítiť bezpečne, plní lásky a nových dobrodružstiev. Naše duše musia žiariť! S takouto myšlienkou bojujem každý deň, viem ako motivovať priateľov, frajera, rodinu, viem ako pomôcť a čo povedať, aby sa niekto cítil sebaistejšie, lenže neviem to povedať sama sebe. Stále sa učíme a pre mňa je toto najväčšia skúška, naučiť sa, ako byť šťastná a milovať samú seba. Môžete mi napísať, ako s tým bojujete vy. Veľmi by som sa chcela posunúť zas o kúsok ďalej, tak budem vďačná za všetky rady, ktoré vám pomáhajú. ♡♡♡

Vaša M.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s