WHERE TO SHOP? PRAHA

Pre začiatok by som sa rada spýtala, kto z vás moji drahí čitatelia, neznášate nakupovanie v obchodných centrách? Všade veľa ľudí, ešte viac obchodov, ktoré nás pohlcujú, nakoniec ani sami nevieme kam a čo vlastne si chceme kúpiť, veľký zmätok a nepríjemný umelý vzduch. A práve preto prišiel čas, aby som vám ukázala, kam chodím nakupovať ja!

Klobúk – ZARA
Náhrdelník – Forever21
Sveter – New Yorker
Opasok – New Yorker
Kraťasy – pamätné od maminky:)
Boty – Topánkovo

Síce sa veľkému množstvu ľudí nevyhneme, keďže je to tiež turistická oblasť, ale na druhú stranu je to asi jediné negatívum. Tieto obchody sa nachádzajú na Ulici Na Příkopě, kúsok od Václavského náměstí. To znamená, že okrem shopingu sa tu dá vyhliadnúť niekoľko #photospotov.

Okrem klasického New Yourkeru tu nájdeme, Mango, Bershku, Zaru, H&M, a mnohé iné. No najradšej mám práve tieto spomenuté, ani tak nie kvôli oblečeniu či danej značke, ale kvôli tej atmosfére ❤. Interiéry majú priam dokonalé!

Áno, je to fast fashion, no povedzme si narovinu, kto z nás nenavštívil nejaký klasický obchod s oblečením, keď mali zľavy? Chcem k vám byť reálna a úprimná, aj ja si za pár korún či eur rada niečo kúpim, kdežto za plnú cenu som veľmi dlhú dobu nič nekupovala. 

Dajte mi vedieť, či ste niektorý z nich navštívili a hlavne čo ste si z neho odniesli :)).

Vaša M.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s